27 лютого 2015 р.

«Коли Арсеній Петрович був щирий – у 2013 році чи в 2015 році?»


Арсеній Яценюк поступово втрачає рівень довіри до нього, як до людини, що спроможна очолювати уряд, - вважає нардеп Геннадій Ткачук.
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав народних депутатів усі пропозиції щодо змін до держбюджету подавати до його винесення на розгляд, щоб проголосувати вже узгоджений документ.
Не усі фракції у коаліції згодні з таким підходом прем’єр-міністра. Вірніше, приймати зміни до бюджету готові тільки у «Народному фронті».
Але тепер по суті заяв прем’єра. На зустрічі ради коаліції, Арсеній Яценюк заявив:
«Сподіваюсь, що в парламентській залі буде так, як повинно бути: виноситься узгоджений закон і голосується без тривалих дискусій. Тому що закони треба готувати перед парламентською залою, а не під час проходження законопроекту і робити з цього політичне шоу», - сказав він.

За рік очищення влади так і не відбулося

Арсеній Петрович Яценюк уже рік очолює український уряд, маючи підтримку Верховної Ради. Усі законопроекти, які він вносив у залу, приймаються. Ми дали прем’єрові «аванс», проголосували, створили коаліцію, але рухів немає. Справедливих судів немає, довіри до системи влади, до міліцейської системи – нема.

Уряд говорить про підвищення тарифів на газ, енергоносії, на проїзд... Переглянув відео 2013 року, де Арсеній Петрович казав, що злочинно підвищувати тарифи для населення в той час, коли наша держава видобуває власних 18–19 мільярдів кубометрів газу – набагато дешевшого, ніж імпортний російський. У мене виникає запитання: коли Арсеній Петрович був щирий – у 2013 році чи в 2015, коли погодився з цим підвищенням?Разом з цим – заморожені, непроіндексовані зарплати, пенсії, стипендії. Не видно чітких дій щодо малого і середнього бізнесу, який має стати локомотивом нашої держави. Жодних змін в аграрному секторі, окрім того, що самі аграрії вирощують непоганий урожай, але це ніяк не заслуга уряду.

26 лютого 2015 р.

Довести до фіналу розслідування злочинів Януковича має бути справою честі для генпрокурора Шокіна


Притягнення до відповідальності Віктора Януковича було одним з основних завдань нової влади. Також важливою метою повернення активів, отриманих корупційним шляхом і які знаходяться в Україні та за її межами. 

Про це йдеться в доповіді російського відділення неурядової міжнародної організації по боротьбі з корупцією та дослідженню рівня корупції по всьому світу Transparency International, яка була підготовлена у співавторстві з українською стороною. 

Фахівці організації небезпідставно припускають, що через рік Янукович і його подільники можуть повернути собі всі "заморожені" активи. Нагадаємо, Євросоюз  вніс Януковича і людей з так званої "Сім'ї" в список санкцій і заарештував їх активи на річний строк, який закінчується 9 березня 2015 року. 

25 лютого 2015 р.

Нардеп Геннадій Ткачук вважає, що реформи в соціальній сфері - провалені

Народний депутат України Геннадій Ткачук вважає, що реформи в соціальній сфері – провалені. Про це він заявив в ефірі програми «Політрада» на каналі ВДТ.
За його словами, слово «реформи» фактично перетворилось на якісь жахи для українців.

- При такому підході, як уряд сьогодні планує, люди неспроможні будуть платити такі великі комунальні платежі, - зазначив депутат. - Приблизно пораховано, що за однокімнатну квартиру треба буде заплатити 2-2,5 тисяч гривень, і це при мінімальній зарплаті 1300 гривень.

На думку Геннадія Ткачука, перед тим, як піднімати тарифи, спочатку повинен бути розроблений чіткий план дій, а вже потім – впровадження реформ.

- Ми швидко створили уряд, ми проголосували за бюджет, тепер ми маємо право спитати, як людям виживати. Тому нам треба чітко ставити вимоги до уряду, щоб нам пояснили, як саме людям будуть відшкодовуватись кошти і з яких джерел буде надходження. Важливо також і те, щоб люди платили лише за той обсяг послуг (тепло, електроенергія і т.д.), які фактично споживають, - підкреслив депутат.

Народний депутат Геннадій Ткачук розповів про подвійну гру Путіна

Президент РФ Володимир Путін сумнівається щодо можливості війни між Україною й Росією. Про це він заявив під час інтерв‘ю каналу “Росія-1”. Цю заяву роз тиражували українські та закордонні ЗМІ, не кажучи про російські.

У такий спосіб Путін намагався ще раз підкреслити позицію Кремля, де заперечують причетність Російської Федерації до конфлікту на Донбасі.

"Я думаю, що такий апокаліптичний сценарій навряд чи можливий, і сподіваюся, що до цього ніколи не дійде. Керівництво такої великої європейської країни, як Україна, насамперед, має повернути країну до нормального життя, налагодити економіку, соціальну сферу, налагодити свої відносини з південним сходом країни цивілізованим чином, забезпечити законні права та інтереси людей, які проживають на Донбасі, скажімо,” – заявив Путін.

Українські політики, вважають ці заяви Путіна своєрідною подвійною грою.

Так, народний депутат Геннадій Ткачук говорить про те, що Путін напередодні гучних актів чи військових операцій терористів завжди говорить про непричетність до них Росії.

24 лютого 2015 р.

Міністерство інформполітики намагається впливати на громадську думку старими методами

Міністерство інформаційної політики України, очолюване Юрієм Стецем, створило інформаційні війська України. 

В інтернеті вже з'явився відповідний сайт. 

«Як ви знаєте, війну Росії проти України називають гібридною. Все тому, що війна справжня, а інформація про неї брехлива. Проти нас відкрито багато фронтів, і один з особливо важливих — інформаційний», - йдеться в повідомленні на сайті.
Ініціатива нещодавно створеного міністерства, навколо якого точиться чимало дискусій викликала неоднозначні відгуки у політиків та інтернет-спільноти.

Народний депутат, вінничанин Геннадій Ткачук вважає, що міністерство намагається впливати на громадську думку старими методами.

23 лютого 2015 р.

Хто стоїть за терактом у Харкові


Понеділок, 23 лютого, в Харкові оголошено Днем жалоби через теракт, який забрав життя щонайменше двох людей.


Вибуховий пристрій, що спрацював під час маршу в центрі Харкова, було аналогічно тому, яке вибухнуло біля будівлі Московського районного суду. Про це представники МВС повідомили співробітникам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які були очевидцями події, йдеться у звіті міжнародної організації. Міліція уточнила, що вибух стався в голові колони, де знаходилися співробітники правоохоронних органів, які супроводжували учасників заходу. За даними МВС, підірваний дистанційно пристрій складався з вибухової речовини тринітротолуолу, було начинено осколковими вражаючими елементами і упаковано в поліетиленовий пакет.

Події недільного дня у Харкові прокоментували українські політики. 
Президент України Петро Порошенко вважає, що вибухи, що влаштували нелюди під час мирної ходи в Харкові - це зухвала спроба розширити територію тероризму. Так Президент України Петро Порошенко прокоментував події у Харкові, йдеться у його повідомленні у Facebook.

«Сьогодні прощена неділя, але й в цей день терористична нечисть проявила своє хиже нутро. Висловлюю глибокі співчуття родичам і близьким загиблих. Ті, хто до цього причетний отримають жорстку відсіч! Винні будуть притягнуті до відповідальності», - написав Петро Порошенко.

Терористам не вдасться залякати мирних громадян, - заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман. 
«Очевидно, що нас хочуть залякати. Вбиваючи мирних громадян, вони хочуть посіяти в нас страх, невпевненість. Єдине, що можна на це відповісти - не вдасться. Вільний народ неможливо залякати», - написав Володимир Гройсман на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у неділю ввечері, коментуючи теракт в Харкові.

Народний депутат, вінничанин Геннадій Ткачук вважає теракт в Харкові цинічною спробою дестабілізувати ситуацію у місті-мільйоннику і в Україні в цілому. 

«Вчора в Харкові під час маршу Мира і Єдності України відбувся теракт в якому загинули і отримали поранення мирні люди. Це, на жаль, продовження тих безчинств і злодійств, які відбуваються останнім часом в Україні. Особливо у східних областях. Вороги нашої держави не тільки ведуть війну в Луганську і Донецьку, а ще й дестабілізують ситуацію в відносно спокійних регіонах. Але саме там де так званий «руський мир» має підтримку серед населення, а це насамперед Харків, Одеса. Саме в приграничних з Росією територіях більше всього і промиває мізки російська пропаганда, сіючи серед українців страх, паніку, зневіру до керівництва нашої держави. Тероризм у всіх проявах є злочином проти людства, і саме тому я закликаю боротись з ним рішуче і блискавично. Наші спецслужби повинні терміново і миттєво реагувати на будь які прояви злочинних угрупувань які фінансуються і підтримуються нашим північним сусідом чи будь ким. Україна давно повинна обмежити вільне пересування між нашою країною і країною агресором. СБУ повинно більш рішуче діяти по виявленню і знешкодженню злочинних, терористичних формувань та заборонити в'їзд в Україну всім тим, хто пропагує розбрат, агресію, сепаратистські настрої в нашій країні. Міністерство інформації яке було створено спеціально для того, що б пояснювати громадянам нашу миролюбну і волелюбну позицію повинно вести просвітительську місію і чітко займатись своєю справою. Міністерство юстиції має забороняти на підставі рішення суду, і подань від правоохоронних структур сепаратистські організації які розпалюють ворожнечу, підривають авторитет нашої і діють в інтересах інших держав та займатись очищенням влади від бувших оплічників і прислуг режиму Януковича, а не черговими обіцянками. Громадяни повинні бути пильними і повідомляти про всі небезпечні чи підозрілі факти діяльності певних осіб чи організацій. Тут не повинна спрацьовувати Українська позиція «наша хата с краю, нічого не знаю». Уряд повинен займатись реформами, а не балаканиною і демагогією, замороженням зарплат і пенсій і випробуванням чергового кредиту від МВФ за якій потрібно віддавати постійно відсотки, хочу зауважити що новий склад уряду працює вже майже 100 днів, а прем'єр міністр і його найближче оточення вже рік. Ось тої необхідний з моєї точки зору набір заходів якій має об’єднати українців і проти терористичної загрози будь де на нашій землі. Саме тоді коли українці повірять владі побачивши зміни, відчувши справедливе відношення до себе і розуміючи чого їм очікувати в майбутньому зможе вивести нашу державу в рівень Європейських країн», - вважає Геннадій Ткачук.

А от Харківський міський голова Геннадій Кернес бачить «зовнішній слід» вибуху. Також Кернес заявив, що закликає утриматися від яких-небудь радикальних дій" у відповідь на вчинений теракт. 

«Я сподіваюся, що у правоохоронців вистачить сил і вміння знайти і передати в руки правосуддя винних у цьому вибуху», - зазначив він.

Щоправда, ця заява Кернеса виявилася марно. Бо СБУ на своєму каналі на YouTube оприлюднила відео затримання зловмисників, які планували здійснити низку терактів у Харкові.  У них вилучили вогнемет «Шміль». За словами радника голови СБУ Маркіяна Лубківського бойовики планували обстріл з реактивного піхотного вогнемету «Шміль» клубу і торговельного центру у Харкові. В СБУ не виключають, що ці затримані причетні також до вибуху 22 лютого.

Зараз в Харкові триває антитерористична операція. Слідчі шукають організаторів вибуху в місті. 


20 лютого 2015 р.

Герої Небесної Сотні змінили перебіг історії. Вічна їм пам'ять

Кінець лютого 2014 увійшов в історію України як символ найбільшого героїзму і самого великого злочину, вчиненого за всі роки незалежності нашої країни. Рік тому снайпери влаштували масове вбивство активістів Євромайдану.

Сьогодні вся Україна вшановує світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які, без перебільшення, за кілька днів жорстокої боротьби із диктаторським режимом змінили перебіг новітньої світової історії. Рік тому під час подій на Майдані Незалежності люди об’єдналися й виступили проти злочинного режиму Януковича. Зараз в часи російської агресії ми повинні знову показати приклад сили та згуртованості.

Скорботно схиляю голову перед Героями Небесної Сотні, які назавжди залишаться у наших серцях борцями за демократичні цінності й право кожного українця на достойне життя. З будівельними касками і дерев’яними щитами вони стояли проти озброєних спецпризначенців на головній площі країни. І вистояли. Вистояли, бо стали Героями і тепер підтримують нас на небесах.


19 лютого 2015 р.

Якби Мінські угоди виконувалися, то у миротворцях не було б необхідності

Вчора, 18 лютого, Рада національної безпеки і оборони схвалила звернення України до ООН і Євросоюзу про введення миротворців на територію країни.
А Президент України Петро Порошенко закликав канцлера Німеччини Ангелу Меркель, президента Франції Франсуа Олланда і президента Росії Володимира Путіна терміново розглянути введення миротворців на Донбас.

Це рішення прокоментував народний депутат України Геннадій Ткачук.

17 лютого 2015 р.

Світова спільнота повинна впроваджувати проти Росії не декоративні санкції, а такі, які боляче вдарять по економіці країни-загарбника

Світова спільнота повинна впроваджувати проти Росії не декоративні санкції, а такі, які боляче вдарять по економіці країни-загарбника.

Вчора, 16 лютого набули чинності нові санкції ЄС проти Росії. Як зазначила канцлер Німеччини Ангела Меркель, ці додаткові санкції введені у зв'язку з подіями у Маріуполі.

Йдеться про розширення чорного списку осіб, проти яких діють візові та фінансові обмеження. До нього внесено ще 19 прізвищ і 9 організацій.
Більшість осіб, проти яких ввели санкції, - це "чиновники" терористичних "урядів" та польові командири бойовиків.

Введення цих санкцій прокоментував народний депутат України Геннадій Ткачук.

13 лютого 2015 р.

Деталі нових домовленостей у Мінську

Ніякої «Новоросії» нема, це фейковий проект», - зазначає Геннадій Ткачук
На переговорах у Мінську були досягнуті домовленості про виведення всіх іноземних військ з України. Угода передбачає всі гарантії суверинітету України.
Про це заявив Президент України Петро Порошенко за підсумками переговорів у Мінську. 
«У документі є чітке зобов'язання про виведення всіх іноземних військ з території України. Всі найманці з території України повинні бути виведені найближчим часом», – запевнив глава держави.
Крім того, українські прикордонники до кінця 2015 року повинні повністю відновити контроль над кордоном з Росією.

12 лютого 2015 р.

Переселенців можна забезпечити житлом, яке пустує в сільській місцевості


На сьогоднішній день в Україні зареєстровано вже близько мільйона внутрішніх біженців з території тимчасово окупованого Криму, а також з Донецької та Луганської областей. Про це народний депутат Геннадій Ткачук розповів в ефірі каналу 112 – Україна.
За словами політика, в умовах важкої скрути у держави немає можливості видати всім переселенця житло, але попри все вони мають бути підтримані всім українським законодавством.

10 лютого 2015 р.

Новий генпрокурор повинен мати дієвий план роботи та вже існуючі напрацювання

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з заступником генпрокурора Віктором Шокіним і планує внести на голосування депутатів Ради його кандидатуру на посаду генпрокурора. Про це сьогодні, 10 лютого, в ранковому ефірі каналу «112-Україна» розповів народний депутат України Геннадій Ткачук.

- Президент внесе подання на призначення нового прокурора, тому що, на превеликий жаль, Віталій Ярема не впорався з очікуваннями українців, які вважали, що будуть розслідуватися злочини попереднього режиму, будуть покарані винуватці розстрілів людей на Майдані, будуть відкриті суттєві провадження про розкрадання державного майна і бюджету 2014-го року.

6 лютого 2015 р.

Звернення до Гаазького трибуналу - один із шляхів зупинення військової агресії Росії в Україні

Верховна Рада на днях прийняла проект постанови щодо визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду щодо ситуації, яка сталась внаслідок триваючого збройного вторгнення Російської Федерації на територію України та вчинення злочинів проти людяності.

Дане рішення є досить важливим, оскільки розглядається як один із шляхів зупинення військової агресії Росії в Україні.

Зараз до нашої держави прикута увага всього світу, адже саме Україна є форпостом боротьби з проявами тероризму та військової агресії.

5 лютого 2015 р.

Позбавлення Януковича статусу президента буде мати політичні і юридичні наслідки

Депутати ухвалили закон «Про позбавлення В. Януковича звання Президента України». Серед тих, що підтримали цю ініціативу, були й представники Вінницької області у парламенті.
Для позбавлення Януковича статусу президента потрібно було мінімум 226 голосів. За прийняття законопроекту проголосував 281 депутат. Проти голосував тільки єдиний депутат, від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін.

Депутати, які підтримали законопроект, наголошують, що це рішення як політичне, так і правове. 

4 лютого 2015 р.

Закон «Про військово-цивільні адміністрації» дозволить нормалізувати життя українців, що вимушені жити в зоні АТО


Верховна Рада України ухвалила Закон "Про військово-цивільні адміністрації". За нього голосували й депутати-вінничани.
Законодавчим актом утворюються військово-цивільні адміністрації як тимчасові державні органи, що діють у складі Антитерористичного центру при Службі безпеки України і призначені для забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення безпеки і нормалізації життєдіяльності населення, правопорядку, участі у протидії диверсійним проявам і терористичним актам, недопущення гуманітарної катастрофи в районі проведення антитерористичної операції.