3 березня 2014 р.

Вирішальні дні


Українські військові на базі в Перевальному готові стояти до кінця
Ті, хто тривалий час перебував на Майдані, помітили, як майже кожного дня політики, священики, громадські діячі, представники самооборони виголошували зі сцени «Завтра в нас вирішальний день!».

Так, під час революцій, коли стискається час, кожний день є вирішальним. І наша революція не скінчилася: тепер ми маємо відстояти наші досягнення, здобуті життям і кров’ю героїв Майдану. Один з революційних класиків стверджував: «Усяка революція лише тоді чого-небудь варта, коли вона вміє захищатися».

Сьогодні ми маємо захищати не просто нову демократичну владу, а й всю Україну. Захищати від колись братнього народу. Врешті-решт, Росія завжди вела проти нашої країни війну – спочатку інформаційну, а ось тепер розпочала військову фазу.

В умовах реальної загрози територіальній цілісності України знову кожний день стає вирішальним. Стратегія Росії вже є зрозумілою: за допомогою бандитських угруповань, "гастролерів" з Росії і російських військовиків насадити не лише в Криму, а й в східних регіонах маріонеткові уряди, розпалити громадянську війну, а потім відірвати від України Крим та декілька областей.

Подальше існування України можливе лише за умов консолідації її Сходу і Заходу, Півдня і Півночі. Власне, всі розуміють і пам’ятають з нашої історії яку небезпеку для української держави несе розбрат. І тому в ці вирішальні дні мирні українці демонструють готовність стати на захист нашої Вітчизни, тому всі небайдужі українці закликають до єдності і згуртованості. А я хочу побажати всім нам витримки і мужності, адже наш ворог очікує від нас паніки і некерованих дій.

Тримаймося! Завтра вирішальний день!

Немає коментарів:

Дописати коментар