19 грудня 2013 р.

Справжню загрозу для української економіки становить не Угода про асоціацію з ЄС, а нинішній уряд

Прем'єр-міністр не раз заявляв, що у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС на поточних умовах, Україну чекає крах економіки і дефолт. Однак те, що економічна ситуація в державі і так знаходиться на межі краху – ні для кого не секрет.
Тому пов'язувати всі економічні негаразди нашої країни з можливістю підписання Угоди про асоціацію – це вкрай нерозумне рішення. Уряд повинен нарешті визнати свої промахи та непрофесійність, а не перекладати ситуацію "з хворої голови на здорову".
Адже саме через нездатність нинішньої влади приймати ефективні рішення та втілювати справжні реформи вже шість кварталів поспіль в державі падає показник ВВП, скорочуються темпи промисловості, зменшуються золотовалютні резерви.
Зростає лише податковий та адміністративний тиск на бізнес, внаслідок чого іноземні компанії масово згортають свою діяльність в Україні. Зважаючи на все це, висновок приходить сам собою: справжню загрозу українській економіці несе не Угода про асоціацію з ЄС, а сам уряд. Тому влада, яка, довівши державу до критичної межі, прикривається абсурдними виправданнями, повинна негайно піти у відставку!

Немає коментарів:

Дописати коментар