27 лютого 2015 р.

«Коли Арсеній Петрович був щирий – у 2013 році чи в 2015 році?»


Арсеній Яценюк поступово втрачає рівень довіри до нього, як до людини, що спроможна очолювати уряд, - вважає нардеп Геннадій Ткачук.
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав народних депутатів усі пропозиції щодо змін до держбюджету подавати до його винесення на розгляд, щоб проголосувати вже узгоджений документ.
Не усі фракції у коаліції згодні з таким підходом прем’єр-міністра. Вірніше, приймати зміни до бюджету готові тільки у «Народному фронті».
Але тепер по суті заяв прем’єра. На зустрічі ради коаліції, Арсеній Яценюк заявив:
«Сподіваюсь, що в парламентській залі буде так, як повинно бути: виноситься узгоджений закон і голосується без тривалих дискусій. Тому що закони треба готувати перед парламентською залою, а не під час проходження законопроекту і робити з цього політичне шоу», - сказав він.

Прем'єр-міністр розповів, що урядовці наразі вже зустрілися з усіма фракціями коаліції, крім Блоку Петра Порошенка, зустріч з якими запланована на сьогодні, 27 лютого. 
Проте,саме у Блоці Петра Порошенка, схоже не згодні з безальтернативною позицією прем’єр-міністра. Її вже у четвер ввечері розкритикували депутати Оксана Продан і Юрій Луценко.

А депутат-вінничанин Геннадій Ткачук вважає, що Арсеній Яценюк поступово втрачає рівень довіри до нього, як до людини, що спроможна очолювати уряд.

«Рівно рік як Арсеній Петрович Яценюк очолює український уряд, маючи підтримку Верховної Ради. Усі законопроекти, які він вносив у залу, приймаються. Ми дали прем’єрові «аванс», проголосували, створили коаліцію, але рухів немає. Справедливих судів немає, довіри до системи влади, до міліцейської системи – нема.
Уряд говорить про підвищення тарифів на газ, енергоносії, на проїзд... Переглянув відео 2013 року, де Арсеній Петрович казав, що злочинно підвищувати тарифи для населення в той час, коли наша держава видобуває власних 18–19 мільярдів кубометрів газу – набагато дешевшого, ніж імпортний російський. У мене виникає запитання: коли Арсеній Петрович був щирий – у 2013 році чи в 2015, коли погодився з цим підвищенням?
Разом з цим – заморожені, не проіндексовані зарплати, пенсії, стипендії. Не видно чітких дій щодо малого і середнього бізнесу, який має стати локомотивом нашої держави. Жодних змін в аграрному секторі, окрім того, що самі аграрії вирощують непоганий урожай, але це ніяк не заслуга уряду.
В уряді є міністри, які прийшли з командою Арсенія Петровича: міністр юстиції Павло Петренко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – це ті люди, котрі теж працюють уже рік. Однак ми не бачимо жодних змін стосовно юстиції: ні якісно проведеної люстрації суддів, жодних зрушень не тільки в правосудді, а й усіх інших органах юстиції… Ми не бачимо спрощення регулювання. За рік роботи на посаді міністра внутрішніх справ можна було знайти тих людей, які стріляли на Майдані, займалися сепаратизмом, терористичною діяльністю. Але ми не бачимо зрушень – міліція не розвернулась обличчям до людей. Громадяни не відчули довіри до міліції, вона не стала іншою, більш гуманною, професійною.
Очищення влади не відбулося. Ті керівники, що працювали підлеглими Януковича, досі при владі, деяких просто перевели з однієї області в іншу. У міністерства, на керівні посади в державі повертаються старі кадри, люди олігархів і друзів Януковича», - повідомив народний депутат Геннадій Ткачук.

Немає коментарів:

Дописати коментар